Letiská v Chorvátsku

Najrýchlejším spôsob, akým sa dostať na dovolenku k moru do Chorvátska je letecky. To je zoznam najobľúbenejších letísk v Chorvátsku. Náš tip na nákup leteniek do Chorvátska: Ušetrite pri nákupe leteniek, lacné letenky aj nízko nákladových leteckých spoločností do Chorvátska kúpite tu!

Letisko Pula


Chorvátske označenie letiska je zracna luka Pula. Letisko sa nachádza na juhu Istrie, niekoľko kilometrov od najväčšieho mesta na Istrii.
Kontakt na letisko v Pule
52100, Pula (Pola), Hrvatska
airport-pula.hr
Letenky do Puly

Letisko Zadar


Ak sa chystáte navštíviť Zadar a okolie, prípadne ostrovy Pag, a jeho najznámejšie mesto Novalja (chorvátska Ibiza) najbližšie máte letisko v Zadare.
Adresa zadarského letiska:
Zračna luka Zadar P.P. 367
HR-23000 Zadar | Croatia
Letenky Zadar
http://www.zadar-airport.hr


Letisko Split


Chystáte sa na Makarsku rivieru, do Trogiru, alebo chcete stráviť dovolenku na niektorom z ostrovou Brač, Hvar, Korčula, Vis alebo Lastovo, najbližším letiskom pre dovolenkárov je letisko v Splite. Zo Splitu môžete použiť trajekt priamo na niektorý z pokojných ostrovov. Či už pôjdete na jednu z najkrajších pláži na Bol na ostrove Brač, alebo do krásneho mesta Jelsa na Hvare najbližšie to máte zo splitského letiska. Ak budete na dovolenke pri mori v blízkosti Splitu nenechajte si újsť výlet loďou na Bol.

ZRAČNA LUKA SPLIT
Adresa splitského letiska:‎
Cesta dr. Franje Tuđmana 96, Kaštela
21210, Split, Hrvatska
split-airport.hr
Letenky do Splitu

Letisko Dubrovník


Letisko sa nachádza približne 15 km od mesta Dubrovník a patrí k jednému z najrušnejších letísk v Chorvátsku. Tisíce turistov prilietajú do Dubrovníka aby si pozreli historické centrum a užili si leto pri mori na okolitých plážach.

Zračná Luka Dubrovnik Adresa:‎
Čilipi, Konavle
20117, Dubrovnik, Hrvatska
airport-dubrovnik.hr
Letenky do Dubrovníka

Letisko Zagreb


Pridávam ešte jedno letisko v hlavnom meste Chorvátska v Zagrebe.
Zračna luka Zagreb d.o.o.
Pleso bb
HR-10 150 Zagreb
http://www.zagreb-airport.hr/
Letenky do Zahrebu

Prajem Vám príjemnú dovolenku pri mori a štastný let do Chorvátska!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára